Kariéra cover

Junior Brand Manager

07. 12 2022 14:35 | markiza.sk
Junior Brand Manager Foto: TV Markíza

Miesto práce: Bratislavský kraj

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: Dohodou

Mzdové podmienky (brutto): 1 600 EUR/mesiac
Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a skúsenosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Junior Brand Manager, ktorý/-á v našej televízii bude poskytovať podporu značky streamovanej služby Voyo a iných projektov v našej televízii.

Marketingový tím u nás stále rastie, táto pozícia vzniká tiež ako nová pozícia v štruktúre a ponúka priestor sebarealizácie a dlhodobej perspektívy.

Ponúkame zaujímavý produkt a prostredie, možnosť budovať brandovú stratégiu produktu, ako aj skvelý kolektív.

  • Realizovanie a plánovanie marketingových aktivít značky a marketingovú komunikáciu
  • Návrhy a implementácia marketingových aktivít s cieľom zvýšiť počet predplatiteľov
  • Analýza výkonnosti nástrojov na zníženie nákladov na získanie nových používateľov
  • Návrh a implementácia inovácií - vývoj produktu, optimalizácia UX
  • Rozvoj spolupráce s B2B klientmi
  • Spolupráca na inovácii produktov a implementácii riešení
  • Monitorovanie konkurencie, reportovanie vedeniu spoločnosti
  • V spolupráci s kreatívnym oddelením príprava kreatívnych konceptov, dohľad nad vizuálnou komunikáciou
  • Spolupráca nad komunikáciou značky v iných oddeleniach spoločnosti (Digital, Sales, Product, Creative)
  • Spolupráca s tímom customer experience - aktívne zapojenie do hodnotenia zákazníckej skúsenosti a implementácie výsledkov do marketingových aktivít značky.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Naši zamestnanci môžu využívať 3 „sick days“ počas roka, ktoré sú nad rámec dovolenky
  • Benefity až v hodnote 120€ ročne, ktoré môžeš minúť podľa seba. Je na tebe či sa rozhodneš zrelaxovať na dovolenke, podporiť svoje zdravie permanentkou do fitka alebo si pozrieš nový film v kine, či minieš benefit na nákup kníh. Jednoducho máš na výber tisíce možností.
  • Príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa alebo pri pracovných či životných výročiach. Odmeníme ťa pri najvýznamnejších udalostiach v tvojom živote.
  • Máš možnosť rozhodnúť sa pre Doplnkové dôchodkové sporenie a ako zamestnávateľ Ti budeme určitou čiastkou prispievať aj my.
  • Ak máš rodinu, tvoje dieťa môže zažiť tábor, na ktorý od nás dostaneš príspevok.
  • Okrem toho rozdávame darčeky pri nástupe, na Vianoce alebo len tak počas roka, ak je na to príležitosť.
  • Radi ťa uvidíme na našich populárnych firemných podujatiach – raňajky vonku pri jazierku, rôzne párty, posedenia, oslavy alebo Dni zdravia či dobrovoľnícke akcie
  • Možnosť zúčastniť sa firemných webinárov a workshopov, ktoré ťa dokážu posunúť vpred či už pracovne alebo súkromne. Programy na ktoré sa zameriavame sú určené na podporu duševného zdravia.
  • Pravidelné súťaže o lístky do kina, divadla, na festivaly, koncerty alebo iné akcie počas celého roka.
  • Podporujeme internú rotáciu v spoločnosti. Ak sa ukážeš ako talent a po čase zistíš, že vieš ponúknuť viac, s radosťou Ťa podporíme v Tvojom rozvoji
  • 50% zľavu do FAJN klubu, ktorý sa nachádza priamo v našom areáli v Záhorskej Bystrici.
  • V našich priestoroch nájdeš aj bufet a naozaj FAJNovú reštauráciu s pestrým výberom jedál aj pre vegetariánov.
  • Možnosť oddychu a zábavy v našej Relax room.
  • Naši kolegovia a ich detičky oceňujú taktiež škôlku, ktorá sa nachádza priamo v priestoroch našej spoločnosti.
  • Nadácia Televízie Markíza poskytuje počas roka grantové programy pre zamestnancov. Podporili sme už viac ako 50 projektov do ktorých sa naši zamestnanci zapojili. Pomohli sme skrášliť prostredie a okolie detských ihrísk, dobudovať športoviská, podporiť vzdelávanie, kultúru či voľno časové aktivity detí.
  • Proaktívny prístup k šetreniu životného prostredia vďaka našej vlastnej iniciatíve Green Markíza..

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa
Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Skúsenosť na pozícii Brand manager (skúsenosť na strane klienta alebo v agentúre je vítana)
  • Plynulú komunikáciu v angličtine (B2 level)
  • Tímovosť, flexibilitu a ochotu sa rýchlo učiť nové veci
  • Kontinuálne vzdelávanie a sledovanie trendov v danej oblasti

Prosíme o zaslanie CV v anglickom jazyku.

Budeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov.

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNEJ SIETI LINKEDIN A MAJTE INFO O OTVORENÝCH POZÍCIÁCH VŽDY PORUKE!

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti
Markíza - Slovakia, spol. s r.o. je súčasťou Central European Media Enterprises (CME), ktorá je lídrom na televíznom trhu v Centrálnej a Východnej Európe. Má pobočky vo viacerých krajinách a sledovanosť vyše 91 miliónov divákov.

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.
Bratislavská 1/a
843 56 Bratislava 48

Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti
843 56 Bratislava

Kontakt
Kontaktná osoba: Filip Foriš