Kariéra cover

Projektový manažér Nadácie Televízie Markíza

13. 09 2022 07:15 | markiza.sk
Projektový manažér Nadácie Televízie Markíza Foto: TV Markíza

Miesto práce: Bratislavský kraj

Druh pracovného pomeru: živnosť

Termín nástupu: Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
POĎ S NAMI ROZVÍJAŤ NADÁCIU MARKÍZA A POMÁHAŤ DEŤOM

Ako najsilnejšia značka na slovenskom mediálnom trhu si uvedomujeme našu spoločenskú zodpovednosť, preto už dlhé roky kladieme silný dôraz na rozvoj a aktivity našej Nadácie Televízie Markíza. Jej činnosť je zameraná najmä na pomoc deťom a mládeži zo sociálne znevýhodneného prostredia, podporuje rôzne organizácie a jednotlivcov, ktorí bojujú s nepriazňou osudu či inými ťažkými životnými situáciami.

Teraz hľadáme kolegu alebo kolegyňu so srdcom na správnom mieste, ktorý/-á bude spravovať nadačné projekty, má relevantné skúsenosti buď v neziskovom sektore, v projektovom manažmente, občianskych združeniach, alebo s filantropickými a charitatívnymi projektami. Čaká na Teba síce náročná, ale krásna práca, ktorá je pestrá, plná výziev a rozhodne nie stereotypná. A na konci dňa je korunovaná hrejivým pocitom, že aj Tvojim pričinením sa zlepšila kvalita života tých, ktorí to najviac potrebujú.

V Nadácii Televízie Markíza je priestor pre komplexné zastrešenie a realizáciu projektov a aktivít:

  • Vyhľadávanie, návrh, plánovanie, príprava a realizácia projektov
  • Komunikácia a koordinácia aktivít s ostatnými oddeleniami (Kreatíva, PR, Marketing, Právne oddelenie, Spravodajstvo, HR)
  • Komunikácia a vytváranie vzťahov s inými organizáciami z tretieho sektora (Asociácia firemných nadácií, Centrum pre filantropiu)
  • Komunikácia s donormi, s obdarovanými organizáciami/fyzickými osobami – prijímateľmi pomoci
  • Komplexná administratívna agenda (príprava darovacích zmlúv, administrácia darovacieho procesu, zdokladovanie, prevody platieb, vedenie prehľadu o účtoch, administrácia Verejnej zbierky, agenda 2% - komunikácia, projektové čerpanie, registrácia cez Notársky úrad)
  • Príprava podkladov pre marketingové a PR aktivity (články, správa sociálnych sietí)
  • Aktualizácia web stránok www.nadaciamarkiza.sk a www.odpisemeti.sk, správa kontaktnej e-mailovej schránky
  • Reprezentovanie Nadácie v reportážach/reláciách (Teleráno, Reflex, Televízne noviny) a príprava televíznych vstupov
  • Iné filantropické aktivity

Aké projekty zastrešuje Nadácia Televízie Markíza?

  • Deň s Nadáciou Markíza
  • Odpíšeme Ti – vlastný projekt a iniciatíva Nadácie Markíza zameraný na prevenciu pred šikanovaním medzi deťmi na školách
  • UROBTE DRUHÝ KROK v prevencii pred šikanovaním
  • SPOLOČNÉ ZÁŽITKY NÁS SPÁJAJÚ
  • Pomôžme spolu Ukrajine
  • Grantové programy – zamerané na šport, vzdelávanie a inklúziu detí
  • Darcovstvo pre organizácie či jednotlivcov
  • Verejné zbierky

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Skúsenosť s riadením či exekúciou nadačných projektov, fundraising, občianske združenie, neziskový sektor, CSR projekty
  • Výborné komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie, charizma
  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Vyjednávacie schopnosti
  • Multitasking a organizačné zručnosti, projektový manažment
  • Samostatnosť, zmysel pre detail
  • Anglický jazyk – B2 (schopnosť plynulej komunikácie)

Prosíme o zaslanie životopisu v anglickom jazyku.

Budeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti
Markíza - Slovakia, spol. s r.o. je súčasťou Central European Media Enterprises (CME), ktorá je lídrom na televíznom trhu v Centrálnej a Východnej Európe. Má pobočky vo viacerých krajinách a sledovanosť vyše 91 miliónov divákov.

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.
Bratislavská 1/a
843 56 Bratislava 48

Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti
843 56 Bratislava

Kontakt
Kontaktná osoba: Petra Bobeková