Kariéra cover

„Helfer” do Na telo

07. 05 2022 08:20 | TV Markíza
„Helfer” do Na telo Foto: TV Markíza

Miesto práce: Bratislavský kraj

Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Termín nástupu: Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu Na telo hľadáme stážistu so záujmom o politiku.

Hľadáme šikovných študentov so záujmom o politiku na júnovú stáž, s cieľom vybrať tých najlepších, ktorým od septembra ponúkneme prácu v Na telo. Pomenovanie „helfer“ znamená, že sa naučíte základy redaktorčiny, produkcie aj dramaturgie.

Zamestnanecké výhody, benefity

Počas júna sa v rámci stáže zaučíte a komu to pôjde najlepšie dostane ponuku od septembra (po prázdninovej vysielacej pauze) na platenú prácu na príprave relácie. Predpokladaný rozsah služieb bude 3-6 dní do mesiaca.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Do 15.5. nám pošlite stručný životopis a motivačný list (v rozsahu do 150 slov), v ktorom vysvetlíte prečo by sme mali vybrať práve vás. Okrem toho pošlite aj dva texty, na ktoré ste najviac hrdí. Ak ste nepublikovali v médiách, neprekáža to. Pokojne pošlite zaujímavý status z Facebooku či Instagramu. Ak nemáte ani ten, sadnite si večer a napíšte dva krátke texty na akúkoľvek aktuálnu tému, ktorá je vám blízka.

23.5. sa bude konať konkurz v TV Markíza (Bratislavská 1/A, Záhorská Bystrica). Pozveme naň tých, ktorých vyselektujeme na základe motivačných listov a textov. Na konkurze vám dáme zopár úloh, osobne sa porozprávame a vyberieme tých najlepších.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Markíza - Slovakia, spol. s r.o. je súčasťou Central European Media Enterprises (CME), ktorá je lídrom na televíznom trhu v Centrálnej a Východnej Európe. Má pobočky vo viacerých krajinách a sledovanosť vyše 91 miliónov divákov.

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.
Bratislavská 1/a
843 56 Bratislava 48

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti
MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s.r.o.
843 56 Bratislava

Kontakt:
Kontaktná osoba: Petra Bobeková