Kariéra cover

2D a 3D motion grafický dizajnér

11. 10 2021 06:55 | markiza.sk

Miesto práce: Bratislava

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: Dohodou

Mzdové podmienky (brutto): 1 900 EUR/mesiac
Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a skúsenosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Vieš NAKRESLIŤ a ROZPOHYBOVAŤ čokoľvek? Tak rozhýb svoju kariéru v kreatívnom tíme najsilnejšej televíznej značky!

TV MARKÍZA hľadá 2D A 3D MOTION GRAPHIC DIZAJNÉRA/-KU.

HĽADÁME:

  • originálne nápady a ich dôsledné vyhotovenie
  • schopnosť pohybovať sa v 2D aj 3D svete
  • premenu zadaní na koncepty a konceptov na realizácie
  • kúzelníka s Adobe Creative Cloud (After Effect, Illustrator, Photoshop)
  • žonglovanie s 3D objektmi v Cinema 4D alebo 3dsMax výhodou
  • krotiteľa deadlineov
  • gramotnosť v MS Office

Zamestnanecké výhody, benefity

  • dvere do vysielania najsledovanejšej televízie na Slovensku a najsilnejšej slovenskej VOD platformy
  • stabilný prísun zadaní pre on-air, off-air aj online
  • prácu v skvelom tvorivom tíme a pohodu v office
  • motiváciu stále sa zlepšovať
  • pravidelný upgrade zručností
  • atraktívne firemné benefity
  • Benefit Plus – cafeteria
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 3 sick days
  • Príspevky k pracovným a životným jubileám
  • 50% zľava do Fajn klubu (fitness)
  • Príspevok na detský tábor
  • Príspevok pri svadbe/narodení dieťaťa
  • 3 benefitné SIM karty pre členov rodiny
  • Zamestnanecké eventy – Deň Zdravia, pikniky, grilovačky, športové akcie, teambuildingové akcie, online webináre
  • Spolupráca s Nadáciou Markíza – zamestnanecké grantové programy

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Pošli svoj životopis v ANGLICKOM jazyku, MOTIVAČNÝ LIST a svoje PORTFÓLIO

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti
Markíza - Slovakia, spol. s r.o. je súčasťou Central European Media Enterprises (CME), ktorá je lídrom na televíznom trhu v Centrálnej a Východnej Európe. Má pobočky vo viacerých krajinách a sledovanosť vyše 91 miliónov divákov.

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.
Bratislavská 1/a
843 56 Bratislava 48

Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti
843 56 Bratislava

Kontakt
Kontaktná osoba: Petra Bobeková