Kariéra cover

Brand Manager

08. 10 2021 10:40 | markiza.sk

Miesto práce: Bratislava

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: Dohodou

Mzdové podmienky (brutto): 2 300 EUR/mesiac
Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a skúsenosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu BRAND MANAGER, ktorý v našej televízii prevezme pod seba celú brandovú stratégiu značky streamovanej služby Voyo a iných projektov v našej televízii.

Marketingový tím u nás stále rastie, táto pozícia vzniká tiež ako nová pozícia v štruktúre a ponúka priestor sebarealizácie a dlhodobej perspektívy.

Ponúkame zaujímavý produkt a prostredie, možnosť budovať brandovú stratégiu produktu takmer na zelenej lúke, ako aj skvelý kolektív.

Čo bude Vašou úlohou?

  • Realizovanie a plánovanie marketingových aktivít značky a marketingovú komunikáciu
  • Zodpovednosť za návrh a implementáciu marketingových aktivít s cieľom zvýšiť počet predplatiteľov
  • Správa zvereného rozpočtu
  • Analýza výkonnosti nástrojov na zníženie nákladov na získanie nových používateľov
  • Návrh a implementácia inovácií - vývoj produktu, optimalizácia UX
  • Rozvoj spolupráce s B2B klientmi
  • Spolupráca na inovácii produktov a implementácii riešení
  • Monitorovanie konkurencie, reportovanie vedeniu spoločnosti
  • V spolupráci s kreatívnym oddelením príprava kreatívnych konceptov, dohľad nad vizuálnou komunikáciou
  • Spolupráca a dohľad nad komunikáciou značky v iných oddeleniach spoločnosti (Digital, Sales, Product, Creative)
  • Spolupráca s tímom customer experience - aktívne zapojenie do hodnotenia zákazníckej skúsenosti a implementácie výsledkov do marketingových aktivít značky
  • Ďalšie úlohy na základe požiadaviek nadriadeného

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Benefit Plus – cafeteria
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 3 sick days
  • Podpora pri vzdelávaní a účasť na konferenciách
  • Príspevky k pracovným a životným jubileám
  • 50% zľava do FAJN klubu
  • Príspevok na detský tábor
  • Príspevok pri svadbe/narodení dieťaťa
  • 3 benefitné SIM karty pre členov rodiny
  • Súťaže o lístky na koncerty, festivaly, divadla, iné akcie počas celého roka
  • Eventy počas roka – Deň Zdravia, pikniky a grilovačky, firemné športové hry a iné
  • Spolupráca s Nadáciou Markíza – grantové programy
  • Možnosť pracovať formou home-office 2 dni v týždni

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Čo očakávame od Vás?

  • Seniorskú skúsenosť s budovaním značky na strane klienta, ale aj reklamnej agentúry
  • Plynulú komunikáciu v angličtine (B2 level)
  • Tímovosť, flexibilitu a ochotu sa rýchlo učiť nové veci
  • Analytické myslenie, skúsenosť s riadením rozpočtu a reportovaním pre manažment (medzinárodná skúsenosť je vítaná nakoľko na danej pozícii je intenzívna komunikácia v angličtine a spolupráca s inými krajinami v CME skupine)
  • Kontinuálne vzdelávanie a sledovanie trendov v danej oblasti

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti
Markíza - Slovakia, spol. s r.o. je súčasťou Central European Media Enterprises (CME), ktorá je lídrom na televíznom trhu v Centrálnej a Východnej Európe. Má pobočky vo viacerých krajinách a sledovanosť vyše 91 miliónov divákov.

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.
Bratislavská 1/a
843 56 Bratislava 48

Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti
843 56 Bratislava

Kontakt
Kontaktná osoba: Petra Bobeková