Kariéra cover

Operátor grafického zariadenia - športový obsah pre Voyo

27. 08 2021 16:32 |
Operátor grafického zariadenia - športový obsah pre Voyo Foto: TV Markíza

Miesto práce: Bratislava

Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Termín nástupu: dohodou

Mzdové podmienky (brutto): Od 12,50 EUR/hod. Uvedená mzda predstavuje odmenu za jeden odpracovaný deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme brigádnikov/študentov na oddelenie techniky v TV Markíza.

Práca sa vykonáva vždy v piatok vo večerných hodinách a v nedeľu počas vysielania športových prenosov na Voyo (cca 3-4 hod). Prítomnosť v Záhorskej Bystrici je nevyhnutná.

Pozícia vyžaduje silnú odolnosť voči stresu, promptné reakcie a riešenie problémov, technické myslenie a pozitívny vzťah k práci s počítačom. Všetko ostatné Vás naučíme.

  • Práca spočíva v príprave grafických a titulkových podkladov pre playlisty relácií a ich následnému odvysielaniu. Nejedná sa o primárnu grafiku (grafickú pozíciu).
  • Zodpovednosť za prípravu a kontrolu relácií v spolupráci s redakciami a ich následné bezproblémové odvysielanie

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Zmysel pre detail, organizáciu a spoľahlivosť
• Logické uvažovanie, zorientovanosť v práci s počítačom
• Schopnosť tímovej spolupráce
• Odolnosť voči stresu, promptné riešenie kritických situácií
• Ochota pracovať na smeny
• Nutná dobrá znalosť slovenského jazyka

Prosíme o zaslanie životopisu v ANGLICKOM jazyku.

Budeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti
Markíza - Slovakia, spol. s r.o. je súčasťou Central European Media Enterprises (CME), ktorá je lídrom na televíznom trhu v Centrálnej a Východnej Európe. Má pobočky vo viacerých krajinách a sledovanosť vyše 91 miliónov divákov.

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.
Bratislavská 1/a
843 56 Bratislava 48

Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti
843 56 Bratislava

Kontakt
Kontaktná osoba: Petra Bobeková