Kariéra cover

SVOD Analytik

31. 08 2021 09:40 | markiza.sk
SVOD Analytik Foto: TV Markíza

Miesto práce: Bratislavský kraj

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: Dohodou

Mzdové podmienky (brutto): 1 600 EUR/mesiac
Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
TV Markíza obsadzuje pozíciu SVOD analyst pre službu Voyo. V koordinácii sa našimi tímami sa budeš podieľať na detailnej analýze získaných dát pomoc jazyka SQL a budeš interpretovať výsledky ostatným kolegom pri nastavení stratégie našej streamingovej platformy.

Podstatou uvedenej pozície je reporting, práca s SQL a zhromažďovanie dát v správnej a požadovanej forme o konzumácii obsahu zákazníkov.

VOYO je online platforma prostredníctvom ktorej si môžu zákazníci vyberať z množstva atraktívneho obsahu, filmy a seriály z celého sveta. Voyo ponúka časovo neobmedzený archív, či možnosť sledovať živé vysielanie všetkých staníc skupiny Markíza v HD kvalite.

  • Príprava pravidelných reportov návštevnosti webov skupiny Markíza
  • Príprava reportov výkonu platenej služby Voyo
  • Kontrola správnosti vstupných údajov z merania návštevnosti webov
  • Správa merania NetMonitor
  • Príprava ad-hoc analýz a reportov týkajúcich sa dátových serverov
  • Predikcia odhadov výkonu nových online projektov
  • Správa prístupových práv k údajom o meraní výkonnosti stránok
  • Aktívne používanie nástrojov k pochopeniu správania návštevníkov webov skupiny Markíza
  • Optimalizácia web stránok a poskytovanie odporúčaní, ako získavať nových zákazníkov
  • Optimalizácia meracích nástrojov s dôrazom na efektivitu
  • Monitoring dát konkurencie a sledovanie trendov

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Budovanie nového produktu a dosah na výsledky pre lídra na trhu
  • Komunikácia s marketingom, produktovým oddelením aj s tímom TV Nova
  • Práca s Kebula, Google big query, Microsoft Power BI, Google data studio
  • Práca so zaujímavým produktom „entertainment business“ s prístupom k obrovskému množstvu dát od užívateľov služby
  • Benefit Plus – cafeteria
  • Príspevok na doplnkove dôchodkové sporenie
  • 3 sick days
  • Príspevky k pracovným a životným jubileám
  • 50% zľava do FAJN klubu
  • Príspevok na detský tábor
  • Príspevok pri svadbe/narodení dieťaťa
  • 3 benefitné SIM karty pre členov rodiny
  • Súťaže o lístky na koncerty, festivaly, divadla, iné akcie počas celého roka
  • Eventy počas roka – Deň Zdravia, pikniky a grilovačky, firemné športové hry a iné
  • Spolupráca s Nadáciou Markíza – grantové programy
  • Práca v príjemnom prostredí a mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Ukončené VŠ vzdelanie I. , II. stupňa, ideálne v oblasti matematiky, informatiky alebo príbuzných odborov
  • Procesné myslenie a kreativita, schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike
  • Zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, presnosť, veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
  • Znalosť SQL potrebná pre analýzu dát v DB
  • Skúsenosti s business analýzou výhodou
  • Anglický jazyk – B2 (plynulá komunikácia slovom aj písmom)

Prosíme o zaslanie životopisu v ANGLICKOM JAZYKU.

Budeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti
Markíza - Slovakia, spol. s r.o. je súčasťou Central European Media Enterprises (CME), ktorá je lídrom na televíznom trhu v Centrálnej a Východnej Európe. Má pobočky vo viacerých krajinách a sledovanosť vyše 91 miliónov divákov.

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.
Bratislavská 1/a
843 56 Bratislava 48

Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti
843 56 Bratislava

Kontakt
Kontaktná osoba: Petra Bobeková