Kariéra cover

Technik vysielania

19. 09 2022 07:35 | markiza.sk

Miesto práce: Bratislavský kraj

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: Dohodou

Mzdové podmienky (brutto): 1 200 EUR/mesiac
K uvedenej mzde sú pripočítané príplatky za nočnú prácu, prácu počas víkendov a sviatkov. Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Uvedená pozícia sa nachádza na technickom oddelení TV Markíza.

Pozícia je vhodná pre človeka, ktorý je flexibilný, keďže práca je na pracovné zmeny. Pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa, ktorý má technické zručnosti a vzťah k audio/video technike a má pozitívny vzťah k práci s PC.

Naši kolegovia Ťa všetko zaučia, potrebuješ len chuť učiť sa a záujem o TV prostredie.

  • kontrola technických parametrov prichádzajúcich televíznych materiálov pred ďalším spracovaním
  • zabezpečenie prepojenia externých zdrojov signálov po dočasných trasách pre živé prenosy
  • nahrávanie TV staníc za účelom ďalšieho spracovania
  • prepis video materiálu do rôznych typov médií
  • strihanie, prípadne iná potrebná úprava video materiálu
  • archivácia video materiálu
  • zabezpečovanie/naladenie satelitných signálov a IP streamov podľa požiadaviek iných redakcií

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Naši zamestnanci môžu využívať 3 „sick days“ počas roka, ktoré sú nad rámec dovolenky.
  • Benefity až v hodnote 120€ ročne, ktoré môžeš minúť podľa seba. Je na tebe či sa rozhodneš zrelaxovať na dovolenke, podporiť svoje zdravie permanentkou do fitka alebo si pozrieš nový film v kine, či minieš benefit na nákup kníh. Jednoducho máš na výber tisíce možností.
  • Príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa alebo pri pracovných či životných výročiach. Odmeníme ťa pri najvýznamnejších udalostiach v tvojom živote.
  • Máš možnosť rozhodnúť sa pre Doplnkové dôchodkové sporenie a ako zamestnávateľ Ti budeme určitou čiastkou prispievať aj my.
  • Ak máš rodinu, tvoje dieťa môže zažiť tábor, na ktorý od nás dostaneš príspevok.
  • Okrem toho rozdávame darčeky pri nástupe, na Vianoce alebo len tak počas roka, ak je na to príležitosť.
  • Radi ťa uvidíme na našich populárnych firemných podujatiach – raňajky vonku pri jazierku, rôzne párty, posedenia, oslavy alebo Dni zdravia či dobrovoľnícke akcie.
  • Možnosť zúčastniť sa firemných webinárov a workshopov, ktoré ťa dokážu posunúť vpred či už pracovne alebo súkromne. Programy na ktoré sa zameriavame sú určené na podporu duševného zdravia.
  • Pravidelné súťaže o lístky do kina, divadla, na festivaly, koncerty alebo iné akcie počas celého roka.
  • Podporujeme internú rotáciu v spoločnosti. Ak sa ukážeš ako talent a po čase zistíš, že vieš ponúknuť viac, s radosťou Ťa podporíme v Tvojom rozvoji.
  • 50% zľavu do FAJN klubu, ktorý sa nachádza priamo v našom areáli v Záhorskej Bystrici.
  • V našich priestoroch nájdeš aj bufet a naozaj FAJNovú reštauráciu s pestrým výberom jedál aj pre vegetariánov.
  • Možnosť oddychu a zábavy v našej Relax room.
  • Naši kolegovia a ich detičky oceňujú taktiež škôlku, ktorá sa nachádza priamo v priestoroch našej spoločnosti.
  • Nadácia Televízie Markíza poskytuje počas roka grantové programy pre zamestnancov. Podporili sme už viac ako 50 projektov do ktorých sa naši zamestnanci zapojili. Pomohli sme skrášliť prostredie a okolie detských ihrísk, dobudovať športoviská, podporiť vzdelávanie, kultúru či voľno časové aktivity detí.
  • Proaktívny prístup k šetreniu životného prostredia vďaka našej vlastnej iniciatíve Green Markíza.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • AJ - mierne pokročilý/B1
  • PC - Microsoft Windows – pokročilý, základy počítačových sietí
  • Prax v uvedenej oblasti je vítaná
  • Flexibilita: práca na zmeny, aj cez víkendya sviatky

Prosíme o zaslanie životopisu.

Budeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti
Markíza - Slovakia, spol. s r.o. je súčasťou Central European Media Enterprises (CME), ktorá je lídrom na televíznom trhu v Centrálnej a Východnej Európe. Má pobočky vo viacerých krajinách a sledovanosť vyše 91 miliónov divákov.

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.
Bratislavská 1/a
843 56 Bratislava 48

Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti
843 56 Bratislava

Kontakt
Kontaktná osoba: Petra Bobeková