Kariéra cover

CRM Špecialista

05. 08 2021 12:16 |
CRM špecialista
CRM špecialista Foto: TV Markíza

Miesto práce: Bratislavský kraj

Nástup: Dohodou

Plat: od 2 200€

Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a skúsenosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelení marketingu otvárame skvelú príležitosť pre skúseného kandidáta na pozíciu CRM Špecialista, ktorý bude mať príležitosť podchytiť celý proces a stratégiu CRM, implementáciu a koordináciu procesov s dôrazom na spokojnosť koncových užívateľov (B2C).

Náš nový kolega bude kombinácia rolí ANALYTIK, PROJEKŤÁK, MARKEŤÁK so silným ZÁKAZNÍCKYM PRÍSTUPOM a TECHNICKÝM MYSLENÍM.

Náš produkt je VOYO –SVOD služba , prostredníctvom ktorej si môžu zákazníci vyberať z množstva atraktívneho programu, živého vysielania, a v neposlednom rade exkluzívneho športového obsahu.

CRM Špecialista bude zaisťovať potreby súčasných a budúcich predplatiteľov VOYO, navrhovať komunikačné aktivity, koordinovať projekty, analýzy a reporty súvisiace s udržaním existujúceho zákazníka.

· Zisťovanie potrieb súčasných a budúcich predplatiteľov SVOD služby VOYO

· Participácia na pochopení životného cyklu zákazníka a toho, ako môže služba VOYO prispieť k vyššej spokojnosti divákov/predplatiteľov

· Spolupráca s ostatnými oddeleniami na zlepšovaní spokojnosti existujúcich predplatiteľov

· Navrhovanie komunikačných aktivít založených na dátových analýzach a predikciách

· Správa, analýza a interpretácia údajov s cieľom poskytnúť prehľad a podporiť strategické obchodné rozhodnutia

· Koordinácia projektov súvisiacich s udržaním existujúceho zákazníka

· Práca a kombinovanie dát súvisiacich s návštevnosťou a úspešnosťou jednotlivých titulov

· Spolupráca na nastavení segmentácie predplatiteľov a navrhovanie aktivít pre prácu s jednotlivými segmentami užívateľov

· Analýza výstupov spokojnosti zákazníkov a návrh ďalších postupov pre vyššiu konverziu zákazníkov

· Spolupráca s českým tímom Voyo

Požiadavky na zamestnanca:

· Aspoň 2-3 roky skúsenosti na podobnej pozícii, ideálne z RETAIL prostredia

· Skúsenosti s aktívnym používaním a optimalizáciou techník CRM vrátane segmentácie, plánovania kampane, implementácie a hodnotenia

· Znalosť metód online marketingu

· Silné komunikačné schopnosti a schopnosť rozumieť zákazníkom

· Silné analytické schopnosti so schopnosťou zbierať, organizovať, analyzovať

· Dobrá znalosť HTML, SQL, Google Analytics, UX dizajn

· Základy A/B testing

· Komunikačná úroveň angličtiny (B2)

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Atraktívna práca pre TOP brand s pozíciou lídra na televíznom trhu
  • Práca v mladom, príjemnom a rýchlo rozvíjajúcom sa prostredí
  • Benefit Plus – cafeteria
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 3 sick days
  • Príspevky k pracovným a životným jubileám
  • 50% zľava do Fajn klubu (fitness)
  • Príspevok na detský tábor
  • Príspevok pri svadbe/narodení dieťaťa
  • 3 benefitné SIM karty pre členov rodiny
  • Súťaže o lístky na koncerty, festivaly, divadlá, iné akcie počas celého roka
  • Zamestnanecké eventy – Deň Zdravia, pikniky, grilovačky, športové akcie, teambuildingové akcie
  • Spolupráca s Nadáciou Markíza – zamestnanecké grantové programy

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Markíza - Slovakia, spol. s r.o. je súčasťou Central European Media Enterprises (CME), ktorá je lídrom na televíznom trhu v Centrálnej a Východnej Európe. Má pobočky vo viacerých krajinách a sledovanosť vyše 91 miliónov divákov.

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.
Bratislavská 1/a
843 56 Bratislava 48

Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti
843 56 Bratislava

Kontakt
Kontaktná osoba: Petra Bobeková