Kariéra cover

Projektový manažér pre Special Advertising

29. 06 2021 06:35 | markiza.sk

Miesto práce: Bratislavský kraj

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: Dohodou

Mzdové podmienky (brutto): 1 850 EUR/mesiac
Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a skúsenosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Obchodné oddelenie v TV Markíza obsadzuje pozíciu Projektového manažéra, ktorý bude primárne zastrešovať projekty tímu Telerána.

Primárnou náplňou práce bude koordinácia projektových aktivít v rámci umiestňovania produktov prípadne netradičných foriem komunikácie či partnerských projektov a s tým súvisiaca realizácia zahrňujúca prípravu konceptu a následne post-buy analýzy, príprava prezentácií, koordinácia projektu s inými oddeleniami v rámci spoločnosti, ako kreatívne oddelenie, programové oddelenie a marketing.

  • Koordinácia aktivít súvisiacich s predajom umiestnených produktov
  • Komunikácia a koordinácia s klientom/ médiami alebo kreatívnou agentúrou
  • Zabezpečenie presnosti z hľadiska načasovania a poskytovania hodnoty v súlade s určenou dohodou/projektom o sponzorstve a umiestňovaní produktov a iných foriem komunikácie
  • Komunikácia v rámci spoločnosti, s ďalšími príslušnými oddeleniami, ako je produkčné oddelenie, oddelenie spravodajstva, program, marketing a iné
  • Podpora pri tvorbe PPT prezentácie daných projektov
  • Príprava post-buy materiálov, počas, či po ukončení projektu
  • Zabezpečenie dodania všetkých propagačných materiálov od klienta do spoločnosti Markíza, ako aj návratnosť týchto materiálov/produktov v dobrom stave
  • Dodržiavanie legislatívnych rámcov z hľadiska Zákona o vysielaní a retransmisii
  • Monitorovanie dodržiavania zmluvných podmienok dohodnutých s klientom ohľadne projektov
  • Pravidelné monitorovanie platobného stavu faktúr (zálohové, vyúčtovacie)
  • Zastupovanie v rámci bookovania špeciálnej reklamy

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Atraktívna práca pre TOP brand s pozíciou lídra na televíznom trhu
  • Práca v mladom, príjemnom a rýchlo rozvíjajúcom sa prostredí
  • Benefit Plus – cafeteria
  • Príspevok na doplnkove dôchodkové sporenie
  • 3 sick days
  • Príspevky k pracovným a životným jubileám
  • 50% zľava do FAJN klubu
  • Príspevok na detský tábor
  • Príspevok pri svadbe/narodení dieťaťa
  • 3 benefitné SIM karty pre členov rodiny
  • Súťaže o lístky na koncerty, festivaly, divadla, iné akcie počas celého roka
  • Zamestnanecké eventy – Deň Zdravia, pikniky, grilovačky, športové akcie, teambuildingové akcie
  • Spolupráca s Nadáciou Markíza – zamestnanecké grantové programy

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Skúsenosť na podobnej pozícii alebo v agentúre aspoň 1-2 roky
  • Výborné prezentačné schopnosti (PowerPoint)
  • Kreatívne myslenie, schopnosť zabezpečiť vizuálnu kvalitu prezentácie
  • Excel – pokročilý
  • AJ C1 - plynulý
  • Sledovanie obchodných trendov a stratégií na mediálnom trhu

Prosíme o zaslanie životopisu v anglickom jazyku.

Budeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti
Markíza - Slovakia, spol. s r.o. je súčasťou Central European Media Enterprises (CME), ktorá je lídrom na televíznom trhu v Centrálnej a Východnej Európe. Má pobočky vo viacerých krajinách a sledovanosť vyše 91 miliónov divákov.

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.
Bratislavská 1/a
843 56 Bratislava 48

Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti
843 56 Bratislava

Kontakt
Kontaktná osoba: Petra Bobeková

Komentáre (0)