Kariéra cover

Operátor vysielania športov

07. 09 2022 06:15 | markiza.sk
Operátor vysielania športov Foto: TV Markíza

Miesto práce: Bratislavský kraj

Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Termín nástupu: Dohodou

Mzdové podmienky (brutto): 9 EUR/hod.
V prípade víkendov 9€/hod (väčšinové služby). Príplatok za cestovnú náhradu 15€/deň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Naša televízia neustále rozširuje svoje tímy a naše značky úspešne prepája s digitálnym svetom, preto je tu opäť príležitosť pre mladých, šikovných a časovo flexibilných kandidátov na pozíciu Operátor vysielania športov.

Práca je vhodná pre študentov, prípadne je možná spolupráca aj na živnosť.

Hlavnou náplňou práce je technická podpora pre živé športové prenosy na Voyo a pravidelná komunikácia s inými oddeleniami v prípade technických problémov.

  • Kontrola prichádzajúcich signálov pred odovzdaním do vysielania
  • Kontrola kvality počas samotného vysielania
  • Komunikácia s inými oddeleniami v prípade technických problémov

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Nepravidelná pracovná doba (večerné hodiny, víkendy – podľa plánovaných živých prenosov)
  • Záujem/orientácia v športe je vítaná
  • Základne znalosti prace s PC
  • AJ – B1

Hľadáme kolegu, ktorý má záujem o prácu technického zamerania, ktorý by zapadol do príjemného kolektívu a má chuť sa učiť nové veci a získať cenné skúsenosti.

Na tejto pozícii je najdôležitejšia ochota, časová flexibilita a aspoň základné technické schopnosti a myslenie.

Budeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov. Prosíme o zaslanie životopisu.

Naše pracovné ponuky môžete sledovať aj na sociálnej sieti LinkedIn pod účtom našej spoločnosti: https://www.linkedin.com/company/tvmarkiza/mycompany/

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti
Markíza - Slovakia, spol. s r.o. je súčasťou Central European Media Enterprises (CME), ktorá je lídrom na televíznom trhu v Centrálnej a Východnej Európe. Má pobočky vo viacerých krajinách a sledovanosť vyše 91 miliónov divákov.

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.
Bratislavská 1/a
843 56 Bratislava 48

Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti
843 56 Bratislava

Kontakt
Kontaktná osoba: Petra Bobeková