Asistent/ka právneho oddelenia

04. 05 2020 16:00 | markiza.sk

Miesto práce: Bratislava-Záhorská Bystrica

Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Termín nástupu: 09/2020

Mzdové podmienky (brutto): 4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Na uvedenú pozíciu hľadáme šikovného študenta 3. alebo 4. ročníka vysokej školy – Právnickej fakulty, ktorý bude môcť poskytovať podporu právnemu oddeleniu TV Markíza približne 2,5 dňa v týždni.

• Poskytovanie administratívnej podpory právnemu útvaru spoločnosti – ORSR výpisy, notár, pošta/ podateľňa

• Komunikácia s úradmi a internými oddeleniami v prípade požiadaviek o súčinnosť a požiadaviek vyplývajúcich z platnej legislatívy

• Vedenie, archivácia a ukladanie dokumentov

• Spolupráca pri tvorbe, pripomienkovaní, aktualizácii a implementácii interných riadiacich aktov spoločnosti

• Vedenie korporátnej agendy

• Príprava základných právnych dokumentov a podaní podľa zadania priameho nadriadeného

• Sledovanie platných právnych noriem a aktualizácií zákonov s dopadom na činnosť spoločnosti

Informácie o výberovom konaní
Budeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov

Termín nástupu: 09/2020. Zaúčanie nového kandidáta bude prebiehať koncom 08/2020

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore
Právo

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti
Microsoft Word - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• Študent 3. alebo 4. ročníka právnickej fakulty
• Schopnosť pracovať v tíme, ale aj samostatne
• Precíznosť
• Flexibilita
• Spoľahlivosť
• Lojálnosť
• Zodpovednosť
• Prax na podobnej pozícii je veľkou výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti
Markíza - Slovakia, spol. s r.o. je súčasťou Central European Media Enterprises (CME), ktorá je lídrom na televíznom trhu v Centrálnej a Východnej Európe. Má pobočky vo viacerých krajinách a sledovanosť vyše 91 miliónov divákov.

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.
Bratislavská 1/a
843 56 Bratislava 48

Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti
843 56 Bratislava

Kontakt
Kontaktná osoba: Petra Bobeková
E-mail: poslať životopis

Komentáre ( 0)