Pozícia - web analytik

18. 07 2019 16:22 | markiza.sk

Miesto práce: Bratislava

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: dohodou

Celková mzda (brutto): 1 200 - 1 600 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom tíme výskumu a analýz vytvárame novú pozíciu, ktorej hlavnou úlohou bude analýza našich webových stránok (primárne markíza.sk a tvnoviny.sk). Nový kolega by mal byť expertom pre oblasť vyhodnocovania výkonnosti stránok a navrhovať zlepšenia pre zvýšenie ich návštevnosti.

Náplň práce:

• každodenná práca s Google analytics a ďalšími analytickými nástrojmi

• celková správa analytických dát od získavania až po tvorenie insightov

• návrhy a vyhodnocovanie A/B testovania stránok

• sledovanie výkonnosti webových stránok a návrhy na zvýšenie ich návštevnosti

• vyhodnocovanie zmien na webe a reportovanie výsledkov

• zber a sledovanie dát o návštevách a návštevníkoch webstránok

• analyzovanie informácií o webstránkach; analýza komentárov

• príprava jednoduchých dotazníkov na stránke a ich spracovanie

• analýza konkurenčných webových stránok

• príprava reportov, prezentácií a ad hoc reportov pre manažment

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a skúsenosťami

Zamestnanecké výhody, benefity

• 3 sick days

• Benefitné balíčky (DDS,pobytové balíčky, beauty balíčky, Multisport karta, zdravotná starostlivosť)

• Príspevky k pracovným a životným jubileám

• 50% zľava do FAJN klubu

• Príspevok na detský tábor

• Príspevok pri svadbe/narodení dieťaťa

• 3 benefitné SIM karty pre členov rodiny

• Súťaže o lístky na koncerty, festivaly, divadla, iné akcie počas celého roka

• Eventy počas roka - Deň Zdravia, pikniky a grilovačky, firemné športové hry a iné

• Spolupráca s Nadáciou Markíza - grantové programy

• Možnosť ďalšieho profesionálneho rastu

• Práca v príjemnom prostredí a kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- min. 1 rok skúseností v oblasti analýz webových stránok

- skúsenosť v televízií a médiach nie je nutná, ale je výhodou

- podmienkou sú pokročilé zručnosti vrámci reportingu a analytiky Google Analytics

- Skúsenosť s kvalitatívnym výskumom a obsahovou analýzou

- Skúsenosť s vyhodnocovaním tzv. heatmaps a AB testovaním stránok

- Skúsenosť z oblasti social media reportingu (Facebook, Instagram) výhodou

Kontaktná osoba: Petra Bobeková

E-mail: poslať životopis